Pirkimo taisyklės

TAISYKLĖS

Dviračių parduotuvėje OVELO prekes apžiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti galite Kaune, Lygioji g. 3 arba interneto svetainėje www.ovelo.lt. Teisę pirkti prekes turi fiziniai ir juridiniai asmenys. Juridiniai asmenys turi nurodyti įmonės duomenis, kurie yra reikalingi formuojant PVM sąskaitą-faktūrą.

PREKIŲ IŠSIRINKIMAS

Galite rinktis iš visų esamų prekių sąrašo vieną ar kelias prekes. Renkantis prekę, kurios likutis yra 1, rekomenduojame paskambinti į parduotuvę ir pasitikslinti, ar ji dar neparduota (prekių apskaita gali vėluoti 24 val.).

ATSISKAITYMAS

Perkant prekes parduotuvėje, klientas atsiskaito grynais pinigais arba banko kortele. Perkant prekes internetinėje parduotuvėje atsiskaitoma per bankininkystės sistemą. Už prekių krepšelį, kurio kaina neviršija 50 eurų, yra mokamas fiksuotas pristatymo mokestis. Jei prekė atsiimama parduotuvėje, pristatymo mokestis neskaičiuojamas. 

DUOMENYS

Registruojantis internetinėje parduotuvėje būtina pateikti savo vardą ir pavardę, tikslų gyvenamosios vietos (prekių pristatymo) adresą ir pašto kodą (kodą pagal gyvenimo vietą galite rasti svetainėje www.post.lt). Šie duomenys būtini pristatant prekes ir formuojant PVM sąskaitą-faktūrą už įsigytas prekes.

Registruojantis būtina nurodyti savo elektroninio pašto adresą ir kontaktinį telefono numerį. Į elektroninę pašto dėžutę gausite informaciją apie prekių užsakymą, sąskaitos apmokėjimą ir prekių išsiuntimą. Telefonas gali būti reikalingas papildomai patikslinti užsakymo informaciją. Taip pat šiuo telefonu su Jumis susisieks greitųjų siuntų pristatymo tarnybos Venipak darbuotojas.

ATSAKOMYBĖS

Pirkėjas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, dviračių parduotuvė OVELO neatsako už galimus pristatymo nesklandumus, o taip pat įgyja teisę reikalauti atlyginimą už pakartotiną prekių siuntimą.

Jeigu internetinėje parduotuvėje prekės buvo užsakytos, bet neatliktas mokėjimas, OVELO turi teisę panaikinti užsakymą.

Dviračių parduotuvė OVELO pasilieka teisę riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybę naudotis šia svetaine.

Internetinėje OVELO parduotuvėje yra labai daug prekių, todėl kartais gali įsivelti vienokia ar kitokia kainų ar prekių kiekių klaida. Tokiu atveju informuosime Pirkėją apie šią klaidą ir taisysime padėtį. Kaina parduotuvėje ir perkant internetu gali skirtis.

PRISTATYMAS

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristato Skubių siuntų tarnyba VENIPAK per 1-2 darbo dienas po Jūsų užsakymo patvirtinimo ir išsiuntimo. Prekių į užsienio valstybes nesiunčiame.

GARANTIJA

Garantuojame, kad prekės, kurias įsigyjate, yra naujos ir kokybiškos. Joms galioja gamintojo garantija. Pateikdami prekę garantiniam remontui, arba kreipdamiesi dėl gamyklinio broko, būtinai turėkite prekės pirkimo čekį arba PVM sąskaitą-faktūrą.

GRĄŽINIMAS

Pirkėjas turi teisę įsigytą prekę savo lėšomis gražinti Pardavėjui per 14 darbo dienų nuo pirkimo datos.

Jei prekė (ar prekės detalė) yra brokuota, dviračių parduotuvė OVELO įsipareigoja ją (ar prekės detalę) pakeisti, pasiūlyti panašią prekę (ar prekės detalę) arba grąžinti už sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą (čekį) ir užpildyti pinigų už prekę grąžinimo dokumentą.