Pristatymo informacija

Jūsų patogumui prekes galite išsirinkti ne tik parduotuvėje OVELO, bet ir interneto svetainėje www.ovelo.lt

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną ir už bet kokią sumą. Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatys VENIPAK skubių siuntų kurjeris. Užsakymas Lietuvos teritorijoje dažniausiai pristatomas sekančią darbo dieną po Jūsų užsakymo patvirtinimo ir išsiuntimo. Su Jumis telefonu, kurį nurodysite užsakydami prekes, susisieks kurjeris dėl tikslaus pristatymo laiko.  

Pristatymo procedūra pradedama vykdyti po užsakymo patvirtinimo, t.y. patikrinus užsakymą ir gavus apmokėjimą už prekes. Jūsų ir mūsų patogumui, mokėjimą rekomenduojame atlikti per PAY SERA. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime SMS žinute ar elektroniniu paštu. Jūsų užsakymas Jus pasieks per trumpiausią laiką. 

Pristatymo mokestis Lietuvoje: 2.5 euro. Siunčiant prekes į Neringą dėl pristatymo kainos teiraukitės atskirai.

Užsakymą, kurio krepšelio suma didesnė nei 50 eurų, visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą) pristatome nemokamai.

Atsiimant prekes parduotuvėje, pristatymo mokestis neskaičiuojamas.

Svarbu!  

Gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato mechaninių ir kitų Jums įtartinų pažeidimų. Pastebėję pažeidimus, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus. Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, kad nėra transportavimo ar kitokių mechaninių prekės pažeidimų.

Į užsienio valstybes prekių nesiunčiame.

Dear customer,

WE DO NOT SHIP OUT OF LITHUANIA!